Kto sme a čo robíme?

Tento príbeh sme začali písať v roku 2015, keď som sa ja (Lucka) spolu s Michalom rozhodla naplniť svoje malé-veľké sny. Rozhodli sme sa vytvoriť módny e-shop, ktorý splní nielen naše sny, ale aj najtajnejšie módne priania každej ženy. Naším cieľom bolo vytvoriť akýsi malý módny vesmír, v ktorom každá žena nájde to, čo potrebuje, bude vnímať a cítiť svoju výnimočnosť, jedinečnosť a svoju krásu.

o-nas-kto-sme-a-co-robime

Tento módny vesmír sme postupne naplnili rôznymi kúskami oblečenia, v ktorých sme sa snažili zachytiť rôznorodosť ženského sveta. Chceli sme vytvoriť originálny módny koncept, ktorý bude ženám prinášať stále niečo nové, zaujímavé, niečo, s čím sa stotožní každá z nás. Nešlo len o predaj oblečenia. Chceli sme ženám ukázať, že móda je zábava a že vďaka GlashGirl môžu byť každý deň niekým iným. Môžu byť hravé, zmyselné, zvodné, elegantné alebo vášnivé. Chceme im splniť módne priania – bez ohľadu na to, či sú šťastné, smutné, majú chuť oslavovať alebo sa chcú len tak potešiť.

o-nas-kto-sme-a-co-robime

GlashGirl vníma ženský svet ako výnimočný a chce ho robiť krajším. Naším cieľom je robiť ženu šťastnou a každý deň jej pripomínať, že je krásna a jedinečná. Všetky naše GlashGirls vnímame ako princezné, chceme im poskytovať čo najlepšiu módnu starostlivosť, chceme im byť kamarátkami a chceme, aby vedeli, že sú úžasné. Chceme, aby vďaka nášmu oblečeniu vyjadrili svoju osobnosť, svoje pocity, názory, alebo len to, ako sa dnes majú. Chceme byť ich každodennou súčasťou a pomôcť im vyjadrovať ich módny štýl. Ponúkame im módu, ktorá vystihuje obyčajnú ženu, ktorá je zároveň ženou jedinečnou a prirodzene sebavedomou.

o-nas-kto-sme-a-co-robime

P.S.: Ak nevieš, čo na seba, som tu pre teba. Vždy sa budem snažiť byť tvojou módnou poradkyňou, budem sa snažiť neustále zlepšovať sa a prinášať ti do tvojho života módnu radosť. Chcem, aby si vedela, že si naozaj krásna a výnimočná.

Tvoja GlashGirl