Predávame len vaše obľúbené kúsky oblečenia

Na trhu s oblečením sa pohybujeme už 10 rokov. Za tento čas nám rukami prešli už státisíce produktov. Preto už vieme odhadnúť, ktorý materiál je ten správny a kvalitný. Riadime sa tým, že vám chceme ponúkať len kúsky oblečenia, ktoré sa pre vás stanú obľúbené. Určite to poznáte, každá máme niekoľko takých kúskov. Podmienkou, aby sa nejaké oblečenie stalo obľúbené, je určite, aby bolo pohodlné, materiál bol príjemný a kvalitný a v neposlednom rade, aby bolo štýlové a trendy. A to je presne náš cieľ, ponúkať vám len oblečenie, ktoré spĺňa všetky tieto naše a vaše požiadavky. Preto ak aj nemáme kúsok, ktorý ste videli inde v ponuke, nie je to preto, žeby sme ho nevedeli naskladniť. Je to preto, že nespĺňa naše požiadavky.

 

Ponúkame len bezchybný tovar

V našom e-shope máme obsadenú pozíciu kontrolórka tovaru. Jej náplňou práce je skontrolovať každý jeden kúsok oblečenia, ktoré prijímame na sklad.
Vieme, že keď sa už niečo rozhodnete objednať, tak sa tešíte ako si to už čo najskôr oblečiete. Určite, by vás nepotešilo ak by vám prišlo tričko s dierkou alebo špinavý kúsok.
Tým, že výrobcom čo i len málo poškodený tovar vraciame, sa nám za tie roky podarilo vybojovať si takú pozíciu, že tie najkvalitnejšie kúsky idú už priamo k nám.

 

Eliminujeme nekvalitných výrobcov

Z času na čas sa stane že skúšame nových dodávateľov a nie vždy trafíme toho správneho. Nevyhovujúca kvalita spracovania alebo použitých materiálov. Takýto tovar sa nikdy nedostal do predaja a momentálne nám už takéto vzorky zapĺňajú jednu miestnosť.

 
Vymieňame tovar zadarmo už na druhý deň

V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že tovar sa pri preprave poškodí, alebo naše bystré očko prehliadlo nejaký kaz, ktorý sa veľmi dobre ukryl. Pre tento prípad, sme pre vás zriadili službu výmeny tovaru. Keďže samozrejme nemôžte za to niesť následky vy, ide na náš účet a vy za to nič neplatíte. Ak nás o tejto skutočnosti informujete do 13:00 na druhý deň máte druhý kúsok už doma a bez starostí so zasielaním naspäť.

 

 

Reálne skúsenosti overených zákazníkov si môžte pozrieť tu