Opasky 

Je tu 13 produktov.
Zobrazujem 1 - 13 z 13 položiek
 • 8,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má zapínanie na pracku v strieborno-kovovej farbe a je oživený striebornými aplikáciami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  8,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má zapínanie na pracku v strieborno-kovovej farbe a je oživený perlami a striebornými aplikáciami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra

  7,99 €
 • 9,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má dve pracky v strieborno-kovovej farbe a je oživený vyšívanými kvetmi. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  9,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je ozdobený prackou v strieborno-kovovej farbe a taktiež perličkami a kamienkami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  7,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v hnedej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je ozdobený prackou v strieborno-kovovej farbe a taktiež perličkami a kamienkami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra

  7,99 €
 • 11,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v bordovej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: 100% syntetika.

  11,99 €
 • 11,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v béžovej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: 100% syntetika.

  11,99 €
 • 10,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: eko-koža.

  10,99 €
 • 12,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má dve pracky v strieborno-kovovej farbe. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: 50% syntetika, 50% elastan.

  12,99 €
 • 9,99 €

  Krásny opasok v ružovej farbe doplnený zlatou sponou. Opasok má zapínanie v prednej časti a je elastický, vďaka čomu sa prispôsobí podľa Vašich potrieb. 

  9,99 €
 • 9,99 €

  Krásny opasok v čiernej farbe doplnený zlatou aplikáciou. Opasok má zapínanie v zadnej časti a je elastický, vďaka čomu sa prispôsobí podľa Vašich potrieb. 

  9,99 €
 • 9,99 €

  Krásny opasok v čiernej farbe doplnený zlatou aplikáciou. Opasok má zapínanie v zadnej časti a je elastický, vďaka čomu sa prispôsobí podľa Vašich potrieb. 

  9,99 €
 • 9,99 €

  Krásny opasok v čiernej farbe doplnený zlatou aplikáciou. Opasok má zapínanie v prednej časti a je elastický, vďaka čomu sa prispôsobí podľa Vašich potrieb. 

  9,99 €
Zobrazujem 1 - 13 z 13 položiek