OZNAM! Z dôvodu dovolenky, bude zákaznícky servis od 4.5 do 8.5 nedostupný. Objednávky vytvorené v tomto čase budú expedované 9.5.2015

Kabáty 

Je tu 38 produktov.

Filter

Veľkosť
Farba
na stranu
Zobrazujem 1 - 30 z 38 položiek
 • 64,99 €

  Trenchcoat alebo aj jarný kabát je kúskom, ktorý bude trendy stále. Doplňte svoj šatník o tento štýlový kúsok. Trenchcoat má béžovú farbu, vďaka čomu ho veľmi jednoducho skombinujete do množstva outfitov. Má zapínanie na gombíky a v zdanej časti sa sťahuje pomocou šnúrky. Jeho dĺžka siaha pod kolená. Na stranách má trenchcoat dve vrecká. Materiál: 50%...

  64,99 €
 • 64,99 €

  Trenchcoat alebo aj jarný kabát je kúskom, ktorý bude trendy stále. Doplňte svoj šatník o tento štýlový kúsok. Trenchcoat má jemne ružovú farbu, vďaka čomu ho veľmi jednoducho skombinujete do množstva outfitov. Má zapínanie na gombíky a v zdanej časti sa sťahuje pomocou šnúrky. Jeho dĺžka siaha pod kolená. Na stranách má trenchcoat dve vrecká. Materiál:...

  64,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát červenej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
 • 54,99 €

  Štýlový semišový kabát v ružovej farbe. Kabát je na uväzovanie a jeho dĺžka siaha nad kolená. Na stranách má dve praktické vrecká. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z príjemného materiálu. Kabát má dlhý rukáv. Materiál: 85% polyester, 15% elastan.

  54,99 €
 • 39,99 €

  Štýlový semišový kabát v modrej farbe. Kabát je na uväzovanie a jeho dĺžka siaha nad kolená. Na stranách má dve praktické vrecká. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z príjemného materiálu. Kabát má dlhý rukáv. Materiál: 85% polyester, 15% elastan.  Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S.

  39,99 €
 • 39,99 €

  Krásny prechodný kabát v sivej farbe. Kabát je vyrobený z príjemného, vlneného materiálu, vďaka čomu vás zahreje ale nieje príliš ťažký. Kabát je na uväzovanie a na stranách má dve vrecká. Dĺžka kabátu siaha po kolená. Kabát má dlhý rukáv. Materiál: 60% vlna, 40% polyamid.

  39,99 €
 • 34,99 €

  Krásny prechodný kabát v sivej farbe. Kabát je vyrobený z príjemného, vlneného materiálu, vďaka čomu vás zahreje ale nieje príliš ťažký. Kabát je na uväzovanie a na stranách má dve vrecká. Dĺžka kabátu siaha po kolená. Kabát má dlhý rukáv. Materiál: 60% vlna, 40% polyamid.

  34,99 €
 • 34,99 €

  Krásny prechodný kabát v bledoružovej farbe. Kabát je vyrobený z príjemného, vlneného materiálu, vďaka čomu vás zahreje ale nieje príliš ťažký. Kabát je na uväzovanie a na stranách má dve vrecká. Dĺžka kabátu siaha po kolená. Kabát má dlhý rukáv. Materiál: 60% vlna, 40% polyamid.

  34,99 €
 • 34,99 €

  Trendy čierny plášť zdobený zlatými aplikáciami. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým sa dá regulovať obvod pásu. Plášť má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 92% polyester, 8% spandex.

  34,99 €
 • 29,99 €

  Štýlový krátky jesenný plášť v ružovej farbe. Plášť je na uväzovanie opaskom, ktorým sa dá regulovať obvod pása. Plášť má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na oboch stranách má plášť vrecká. Materiál: 95% polyester, 5% elastan.

  29,99 €
 • 59,99 €

  Elegantný kabát v modrej farbe. Kabát je veľmi zaujímavo strihaný. Zapína sa na dva gombíky vo farbe kabátu. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Rukávy sú v spodnej časti zdobené malými gombíkmi čo dodáva kabátu na elegantnosti a štýlovosti. Kabát je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu. Materiál: 80% vlna, 20% polyester.

  59,99 €
 • 59,99 €

  Elegantný kabát v ružovej farbe. Kabát je veľmi zaujímavo strihaný. Zapína sa na dva gombíky vo farbe kabátu. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Rukávy sú v spodnej časti zdobené malými gombíkmi čo dodáva kabátu na elegantnosti a štýlovosti. Kabát je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu. Materiál: 80% vlna, 20% polyester.

  59,99 €
 • 59,99 €

  Elegantný kabát v bielej farbe. Kabát je veľmi zaujímavo strihaný. Zapína sa na dva gombíky vo farbe kabátu. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Rukávy sú v spodnej časti zdobené malými gombíkmi čo dodáva kabátu na elegantnosti a štýlovosti. Kabát je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu. Materiál: 80% vlna, 20% polyester.

  59,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy žltej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo...

  64,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy cyklámenovej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má...

  64,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát horčicovej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát cyklámenovej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát fialovej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
 • 59,99 €

  Jarný kabát v trendy hnedej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na štyri gombíky ružovej farby. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S.

  59,99 €
 • 64,99 €

  Trendy dámsky kabatík v baby blue farbe vhodný na prechodné obdobie. Kabát má podšívku a zapína sa na dva gombíky. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S.

  64,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy tmavomodrej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má...

  64,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát ružovej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy mintovej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok a má podšívku. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na...

  64,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy hnedej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo...

  64,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy mintovej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát...

  64,99 €
 • 59,99 €

  Jarný kabát v trendy bledomodrej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na štyri gombíky ružovej farby. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S.

  59,99 €
 • 64,99 €

  Jarný kabát v trendy sivej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na dva gombíky. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát vrecká. V páse je opasok, ktorým sa dá regulovať šírka.  Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo...

  64,99 €
 • 64,99 €

  Zimný kabát v trendy ružovej farbe. Kvalitne spracovaný a zateplený kabát so zapínaním na štyri gombíky striebornej farby. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo...

  64,99 €
 • 59,99 €

  Jarný kabát v trendy ružovej farbe. Kvalitne spracovaný kabát so zapínaním na štyri gombíky ružovej farby. Kabát je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod zadok. Na stranách má kabát imitáciu vreciek. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S.

  59,99 €
 • 29,99 €

  Trendy dámsky jarný kabát sivej farby. Kabát je na uväzovanie opaskom, ktorým si viete regulovať obvod pásu. Kabát má dlhý rukáv a jeho dĺžka je nad kolená. Na oboch stranách ma kabát vrecká. Materiál: 80% vlna, 20% polyester. Modelka je vysoká 168 cm, nosí veľkosť S a na sebe má kabát vo veľkosti S/M.

  29,99 €
Zobrazujem 1 - 30 z 38 položiek