Svetre a kardigány 

Je tu 88 produktov.

Filter

Veľkosť
Farba
na stranu
Zobrazujem 1 - 30 z 88 položiek
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v čiernej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v bielej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v cyklámenovej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v modrej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v žltej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák vo fialovej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák vo fialovej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v bordovej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v zelenej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v ružovej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 50% umelý hodváb, 22% polyamid, 28% polyester.

  19,99 €
 • 22,99 €
  Nové

  Pletený sveter je kúsok, ktorý by sa mal nachádzať v každom správnom šatníku. Je to praktický a zároveň veľmi štýlový kúsok. Tento sveter je v žltej farbe, má oversize strih a je oživený na pravej strane vreckom. Jednoducho sa kombinuje do množstva outfitov, viete ho zladiť či už s nohavicami alebo so sukňou. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z...

  22,99 €
 • 22,99 €
  Nové

  Pletený sveter je kúsok, ktorý by sa mal nachádzať v každom správnom šatníku. Je to praktický a zároveň veľmi štýlový kúsok. Tento sveter je v hnedej farbe, má oversize strih a je oživený na pravej strane vreckom. Jednoducho sa kombinuje do množstva outfitov, viete ho zladiť či už s nohavicami alebo so sukňou. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z...

  22,99 €
 • 22,99 €
  Nové

  Pletený sveter je kúsok, ktorý by sa mal nachádzať v každom správnom šatníku. Je to praktický a zároveň veľmi štýlový kúsok. Tento sveter je v béžovej farbe, má oversize strih a je oživený na pravej strane vreckom. Jednoducho sa kombinuje do množstva outfitov, viete ho zladiť či už s nohavicami alebo so sukňou. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z...

  22,99 €
 • 22,99 €
  Nové

  Pletený sveter je kúsok, ktorý by sa mal nachádzať v každom správnom šatníku. Je to praktický a zároveň veľmi štýlový kúsok. Tento sveter je v ružovej farbe, má oversize strih a je oživený na pravej strane vreckom. Jednoducho sa kombinuje do množstva outfitov, viete ho zladiť či už s nohavicami alebo so sukňou. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z...

  22,99 €
 • 34,99 €
  Nové

  Veľmi štýlový kardigán v bielej farbe skvele oživí každý jesenný či zimný outfit. Kardigán je veľmi zaujímavo spracovaný a zaručene v ňom zaujmete. Je to jednoducho kombinovateľný kúsok, v ktorom zažiarite. Má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po kolená. Je kvalitne spracovaný a vyrobený z príjemného materiálu.

  34,99 €
 • 34,99 €
  Nové

  Veľmi štýlový kardigán v ružovej farbe skvele oživí každý jesenný či zimný outfit. Kardigán je veľmi zaujímavo spracovaný a zaručene v ňom zaujmete. Je to jednoducho kombinovateľný kúsok, v ktorom zažiarite. Má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po kolená. Je kvalitne spracovaný a vyrobený z príjemného materiálu.

  34,99 €
 • 39,99 €
  Nové

  Pohodlný kardigán v hnedej farbe. Kardigán má kapucňu a ozvláštnený je dvoma brmbolcami na šnúrkach ktorými sa dá aj uviazať. Dĺžka kardigánu siaha pod zadok. Kardigán má trojštvrťový rukáv. Tento kúsok oživí Váš jarný šatník a rozžiari každý outfit. Veľmi kvalitné spracovanie.  Materiál: 100% polyakryl.

  39,99 €
 • 31,99 €
  Nové

  Trendy kardigán v bielej farbe s pleteným vzorom. Kardigán má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod bedrá. Kardigán má kapucňu, ktorá dodáva svieži look. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu. Doplnte Váš šatník o tento kúsok a vystúpte z davu.  Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  31,99 €
 • 31,99 €
  Nové

  Trendy kardigán v sivej farbe s pleteným vzorom. Kardigán má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod bedrá. Kardigán má kapucňu, ktorá dodáva svieži look. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu. Doplnte Váš šatník o tento kúsok a vystúpte z davu.  Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  31,99 €
 • 31,99 €
  Nové

  Trendy kardigán v ružovej farbe s pleteným vzorom. Kardigán má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod bedrá. Kardigán má kapucňu, ktorá dodáva svieži look. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu. Doplnte Váš šatník o tento kúsok a vystúpte z davu.  Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  31,99 €
 • 31,99 €
  Nové

  Trendy kardigán v hnedej farbe s pleteným vzorom. Kardigán má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod bedrá. Kardigán má kapucňu, ktorá dodáva svieži look. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu. Doplnte Váš šatník o tento kúsok a vystúpte z davu.  Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  31,99 €
 • 31,99 €
  Nové

  Trendy kardigán v zelenej farbe s pleteným vzorom. Kardigán má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha pod bedrá. Kardigán má kapucňu, ktorá dodáva svieži look. Tento kúsok je vyrobený z príjemného materiálu. Doplnte Váš šatník o tento kúsok a vystúpte z davu.  Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  31,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Veľké goliere sú trendom tejto sezóny. Tento krásny sveter v hnedej farbe je spojením goliera a voľného strihu ideálnym kúskom na každodenné nosenie. Sveter má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po zadok. Je vyrobený z príjemného a teplého materiálu takže Vás počas chladných dní zaručene zahreje. Materiál: 70% akryl, 30% polyester.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Krásny sveter s dlhým rukávom . Sveter má pruhovaný vzor v kombinácii modrá, zelená, béžová, cyklamenová, hnedá. Sveter je vyrobený z hrubšieho materiálu a je ideálny do chladného počasia. Spestrite Váš šatník týmto kúskom a vystúpte z nudného stereotypu. Materiál: 100% akryl.

  29,99 €
 • 26,99 €
  Nové

  Trendy béžový sveter s rolákom s rozparkami na rukávoch. Sveter má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po zadok. Sveter má voľnejší strih a je vyrobený z príjemného a mäkkého materiálu. Tento kúsok je ideálny na bežné nosenie a zaručene Vás počas chladných dní zahreje. Materiál: 74% akryl, 22%polyester, 4% elastan.

  26,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Trendy rolák v čiernej farbe. Rolák je kúskom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom zimnom šatníku. Je ľahko kombinovateľný do množstva outfitov a zároveň pohodlný a v chladnom počasí príjemne zahreje. V oblasti rukávov a goliera má rolák rebrovaný vzor. Jeho dĺžka siaha pod bedrá. Materiál: 55% umelý hodváb, 33% polyester, 10% elastan.

  19,99 €
 • 24,99 €
  Nové

  Kardigán je kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Je to pohodlný a jednoducho kombinovateľný kúsok, ktorý je zároveň aj praktický. Tento pletený kardigán je v béžovej farbe, ktorá pekne oživí Vaše outfity. Kardigán má voľnejší strih a jeho dĺžka siaha tesne pod zadok. Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  24,99 €
 • 24,99 €
  Nové

  Kardigán je kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Je to pohodlný a jednoducho kombinovateľný kúsok, ktorý je zároveň aj praktický. Tento pletený kardigán je v ružovej farbe, ktorá pekne oživí Vaše outfity. Kardigán má voľnejší strih a jeho dĺžka siaha tesne pod zadok. Materiál: 75% akryl, 25% polyamid.

  24,99 €
 • 24,99 €
  Nové

  Štýlový pletený pásikový sveter v sivo-bielej farbe, ktorý skvele doplní Váš šatník. Svetrík je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a je príjemný a pohodlný. Má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po zadok. Je to veľmi trendy kúsok, ktorý je však hlavne pohodlný a teplučký a budete sa v ňom cítiť príjemne aj v chladnom počasí. Skvele sa kombinuje a vo Vašom...

  24,99 €
 • 24,99 €
  Nové

  Štýlový pletený pásikový sveter v čierno-bielej farbe, ktorý skvele doplní Váš šatník. Svetrík je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu a je príjemný a pohodlný. Má dlhý rukáv a jeho dĺžka siaha po zadok. Je to veľmi trendy kúsok, ktorý je však hlavne pohodlný a teplučký a budete sa v ňom cítiť príjemne aj v chladnom počasí. Skvele sa kombinuje a vo Vašom...

  24,99 €
Zobrazujem 1 - 30 z 88 položiek