Doplnky 

Je tu 85 produktov.

Filter

Veľkosť
Farba
na stranu
Zobrazujem 1 - 36 z 85 položiek
 • 4,99 €

  Trendy sada zlatých sponiek. Ozdobné sponky do vlasov sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete zaručene výrazná a trendy. Sponky sa ale iba vsunú do vlasov a zachytia tak váš účes podľa vašich predstáv. Súčasťou je aj väčšia sponka, ktorá funguje ako štipec. Doplňte vašu...

  4,99 €
 • 4,99 €

  Trendy sada zlatých ozdobných sponiek s farebnými kamienkami. Kamienky na sponkách sú vo fialovej, čiernej, červenej a oranžovej farbe. Ozdobné sponky do vlasov sú momentálne veľmi aktuálnym a horúcim trendom. Týmto zaujímavým detailom krásne doplníte váš celkový vzhľad a budete zaručene výrazná a trendy. Doplňte vašu bižutériu týmto kúskom a kombinujte...

  4,99 €
 • 24,99 €

  Štýlová hnedá pletená kabelka s dreveným pútkom. Tento kúsok je ideálny do letných outfitov a dodá im ten správny šmrnc. Vnútri kabelky sa nachádza vrecko na zips. Drevené rúčky v hnedej farbe tvoria pekný farebný akcent ku kabelke. Doplňte váš šatník týmto letným kúskom a zažiarte aj počas bežného dňa. Materiál: 100% paper.

  24,99 €
 • 14,99 €

  Štýlový doplnok v podobe zlatej ozdoby do vlasov s perlami. Tento doplnok dodá tú správnu bodku za vašim účesom a vy budete jednodznačne žiariť počas akejkoľvek príležitosti. Ozdoba sa pomocou zubkov iba zasunie do vlasov a vytvorí krásny efekt a doplní tak váš celkový vzhľad. Pokiaľ vás čaká akákoľvek výnimočnejšia udalosť jednoducho doplnte váš účes...

  14,99 €
 • 14,99 €

  Štýlový neónovo-ružový opasok s prackou. Tento exkluzívny kúsok z našej vlastnej kolekcie doplní všetky vaše outfity a dodá im ten správny šmrnc. Opasok je možné nosiť okolo pása na šaty alebo do nohavíc. Opasok sa zapína na pracku v bielej farbe. Opasok si prispôsobíte na postavu podľa potreby. Tento kúsok je doplnený logom Glash. Doplňte váš šatník...

  14,99 €
 • 27,99 €

  Štýlová čierna okrúhla straw kabelka so zlatými prvkami. Kabelka sa zapína na zips v zlatom prevedení.Kabelku je možne nosiť crossbody alebo do ruky vďaka odopínateľnému ramienku. Tento štýlový kúsok doplní všetky vaše bežné outfity a vy budte zaručene žiariť.

  27,99 €
 • 29,99 €

  Štýlová plážová taška, ktorú jednoducho skombinujete ku všetkým plavkám. Plážová taška je neodmyslitelou súčasťou k vode alebo na vašu letnú dovolenku. Taška je ozdobená čipkou a modrými brmbolcami. Taška sa zapína na zips. Materiál: prírodný materiál.

  29,99 €
 • 7,99 €

  Štýlová zlatá sada prsteňov. Sada sa skladá zo 6 prsteňov rôzneho druhu. Tento štýlový doplnok podčiarkne váš celkový vzhľad a vy budete jednoznačne štýlová a trendy. Doplňte vašu bižutériu touto sadou prsteňov a kombinujte ju podľa vašich predstáv. Materiál: bižutéria.

  7,99 €
 • 3,99 €

  Trendy zlatá čelenka do vlasov Girl gang. Tento kúsok je ideálny na každú rozlúčku so slobodou. Zabodujte s týmto doplnkom s vašimi dievčatami a buďte štýlové aj počas vašej noci. Materiál: bižutéria.

  3,99 €
 • 3,99 €

  Trendy ružovo-zlatá čelenka do vlasov Bride. Tento kúsok je ideálny na každú rozlúčku so slobodou. Zabodujte s týmto doplnkom a buďte štýlová aj počas vašej noci. Materiál: bižutéria.

  3,99 €
 • 3,99 €

  Trendy zlatá čelenka do vlasov Bride. Tento kúsok je ideálny na každú rozlúčku so slobodou. Zabodujte s týmto doplnkom a buďte štýlová aj počas vašej noci. Materiál: bižutéria.

  3,99 €
 • 14,99 €

  Trendy námornícka čiapka som šiltom v bordovej farbe. Tento kúsok je must have pre každú správnu nákupnú maniačku. Štýlová a veľmi zaujímavá čiapka dokáže váš outfit pozdvihnúť na úplne iný level. Je veľmi kvalitne spracovaná a vyrobená z príjemných materiálov. Materiál: 20% vlna, 30% bavlna, 50% polyester.

  14,99 €
 • 19,99 €

  Trendy hnedý slamený klobúk s pierkovým doplnkom. Slamené klobúky sú neodmysliteľnou letnou výbavou. Pierkový doplnok je možné z klobúka odviazať. Doplňte si tento štýlový kúsok do vašej letnej výbavy a budete štýlová za každých okolností. Materiál: 100% papier.

  19,99 €
 • 19,99 €

  Trendy béžový slamený klobúk s pierkovým doplnkom. Slamené klobúky sú neodmysliteľnou letnou výbavou. Pierkový doplnok je možné z klobúka odviazať. Doplňte si tento štýlový kúsok do vašej letnej výbavy a budete štýlová za každých okolností. Materiál: 100% papier.

  19,99 €
 • 22,99 €

  Trendy béžový slamený klobúk s čiernou stuhou. Slamené klobúky sú neodmysliteľnou letnou výbavou.Doplňte si tento štýlový kúsok do vašej letnej výbavy a budete štýlová za každých okolností. Materiál: 100% papier.

  22,99 €
 • 14,99 €

  Veľký letný klobúk je už neodlučiteľnou súčasťou každej dovolenkovej výbavy. Zaručí vám ochranu počas celého dňa a dodá bodku každému vášmu outfitu. Veľmi trendy kúsok, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej správnej nákupnej maniačky. Tento klobúk je v béžovej farbe a má na sebe nápis Do not disturb. Materiál: 50% polyester, 50% bavlna.

  14,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové čierne slnečné okuliare. Okuliare majú čierne sklá. Okuliare sú zdobené malým detailom v podobe zlatej včely. Tento kúsok doplní všetky vaše bežné outfity a dodá im ten správny šmrnc.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové hnedé slnečné okuliare. Okuliare majú hnedé sklá. Okuliare sú zdobené malým detailom v podobe zlatej včely. Tento kúsok doplní všetky vaše bežné outfity a dodá im ten správny šmrnc.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové čierne slnečné okuliare. Okuliare majú čierne sklá. Okuliare sú zdobené malým detailom v podobe zlatej včely. Tento kúsok doplní všetky vaše bežné outfity a dodá im ten správny šmrnc.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové transparentné okuliare so zlatým rámom. Tento kúsok je momentálne veľkým hitom a transparentné okuliare jednoducho doplníte do vašich bežných outfitov. Doplňte svoj look týmto zaujímavým kúskom a zažiarte.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové okrúhle transparentné okuliare so strieborným rámom. Tento kúsok je momentálne veľkým hitom a transparentné okuliare jednoducho doplníte do vašich bežných outfitov. Doplňte svoj look týmto zaujímavým kúskom a zažiarte.

  9,99 €
 • 14,99 €

  Štýlový čierny opasok s prackou. Tento exkluzívny kúsok z našej vlastnej kolekcie a doplní všetky vaše outfity a dodá im ten správny šmrnc. Opasok je možné nosiť okolo pása na šaty alebo do nohavíc. Opasok sa zapína na pracku v bielej farbe. Opasok si prispôsobíte na postavu podľa potreby. Tento kúsok je doplnený logom Glash. Doplnte váš šatník týmto...

  14,99 €
 • 14,99 €

  Štýlový béžový opasok s prackou. Tento exkluzívny kúsok z našej vlastnej kolekcie a doplní všetky vaše outfity a dodá im ten správny šmrnc. Opasok je možné nosiť okolo pása na šaty alebo do nohavíc. Opasok sa zapína na pracku v bielej farbe. Opasok si prispôsobíte na postavu podľa potreby. Tento kúsok je doplnený logom Glash. Doplnte váš šatník týmto...

  14,99 €
 • 14,99 €

  Trendy náhrdelník v zlatom prevedení. Dvojité náhrdelníky sú momentálne aktuálnym kúskom, ktorý dotvorí všetky vaše outfity a doplní vašu zbierku šperkov. Náhrdelník sa zapína na klasické zapínanie, ktoré si dĺžkovo nastavíte podľa potreby. Náhrdelník je doplnený plochými guličkami a mesiacom. Materiál: bižutéria/oceľ.

  14,99 €
 • 9,99 €

  Trendy náhrdelník v zlatom prevedení. Náhrdelník je ukončený srdiečkom. Tento kúsok dotvorí všetky vaše outfity a doplní vašu zbierku šperkov. Náhrdelník sa zapína na klasické zapínanie, ktoré si dĺžkovo nastavíte podľa potreby.  Materiál: bižutéria/oceľ.

  9,99 €
 • 19,99 €

  Trendy náhrdelník v zlatom prevedení. Vrstvené náhrdelníky sú momentálne aktuálnym kúskom, ktorý dotvorí všetky vaše outfity a doplní vašu zbierku šperkov. Náhrdelník sa zapína na klasické zapínanie, ktoré si dĺžkovo nastavíte podľa potreby. Náhrdelník je doplnený príveskami a vďaka tomu budete pôsobiť veľmi vkusne a štýlovo. Materiál: bižutéria/oceľ.

  19,99 €
 • 19,99 €

  Trendy kúsok v podobe dlhého náhrdelníka v zlatom prevedení. Náhrdelník je doplnený bielymi perlami a malými krížikmi. Tento padavý kúsok dotvorí vaše outfity a vy budete zaručene trendy a neprehliadnuteľná. Materiál: bižutéria/oceľ.

  19,99 €
 • 19,99 €

  Trendy kúsok v podobe dlhého náhrdelníka v zlatom prevedení. Náhrdelník je doplnený čiernymi kamienkami a malými krížikmi. Náhrdelník je ukončený čiernym príveskom. Tento padavý kúsok dotvorí vaše outfity a vy budete zaručene trendy a neprehliadnuteľná. Materiál: bižutéria/oceľ.

  19,99 €
 • 14,99 €

  Trendy kúsok v podobe dlhého náhrdelníka v striebornom prevedení. Náhrdelník je doplnený striebornými guličkami a ukončený malým krížikom. Náhrdelník nemá žiadne zapínanie a prevlieka sa iba cez hlavu. Tento padavý kúsok dotvorí vaše outfity a vy budete zaručene trendy a neprehliadnuteľná. Materiál: bižutéria/oceľ.

  14,99 €
 • 14,99 €

  Trendy zlatý dlhý náhrdelník ukončený krížikom. Náhrdelník je doplnený zlatými guličkami a ukončený malým krížikom. Náhrdelník nemá žiadne zapínanie a prevlieka sa iba cez hlavu. Tento padavý kúsok dotvorí vaše outfity a vy budete zaručene trendy a neprehliadnuteľná. Materiál: bižutéria/oceľ.

  14,99 €
 • 9,99 €

  Štýlové zlaté visiace náušnice so vzormi. Náušnice sú riešené ako napichovačky, ktoré si zo zadu zaistíte malou sponkou. Jemné vzory na náušniciach vám zaručia, že budete vypadať elegantne a zároveň štýlovo. Doplňte vašu bižutériu týmto trendy kúskom a zažiarte aj počas bežného dňa.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Trendy náušnice v zlatom prevedení s cyklámenovými strapcami. Náušnice doplnia každý váš outfit a vy budete žiariť. Strapce sú stále veľmi aktuálne a trendy. Vďaka zlatému prevedeniu pôsobia náušnice elegantne takže ich môžte doplniť aj do formálnejších outfitov.

  9,99 €
 • 9,99 €

  Trendy náušnice v zlatom prevedení so žltými strapcami. Náušnice doplnia každý váš outfit a vy budete žiariť. Strapce sú stále veľmi aktuálne a trendy. Vďaka zlatému prevedeniu pôsobia náušnice elegantne takže ich môžte doplniť aj do formálnejších outfitov.

  9,99 €
 • 6,99 €

  Trendy žltá šatka do vlasov. Šatka je prepletaná do uzlíka a doplnená gumičkou takže sa vám krásne prispôsobia podľa potreby. Šatky do vlasov krásne oživia všetky vaše outfity a vďaka výraznej farebnej kombinácii budete neprehliadnuteľná. Aj jednoduché šaty doplní tento malý detail vo vlasoch a vy budete žiariť. Doplňte váš šatník o tento štýlový kúsok a...

  6,99 €
 • 7,99 €

  Trendy opasok v neónovo-ružovom prevedení. Vďaka pletenému vzoru opasku sa vám opasok prispôsobí na postavu a vy si ho môžete zapnúť kdekoľvek po celej jeho dĺžke. Pracka na opasku je v striebornom prevedení. Tento trendy a žiariví kúsok doplní všetky vaše outfity a vy budete jednoznačne žiariť aj počas bežného dňa. Materiál: eko-koža.

  7,99 €
 • 7,99 €

  Trendy opasok v neónovo-oranžovom prevedení. Vďaka pletenému vzoru opasku sa vám opasok prispôsobí na postavu a vy si ho môžete zapnúť kdekoľvek po celej jeho dĺžke. Pracka na opasku je v striebornom prevedení. Tento trendy a žiariví kúsok doplní všetky vaše outfity a vy budete jednoznačne žiariť aj počas bežného dňa. Materiál: eko-koža.

  7,99 €
Zobrazujem 1 - 36 z 85 položiek