-15% zľava na kabáty. Vlož kupón KABAT15
Close
OZNAM! Z dôvodu dovolenky, bude zákaznícky servis od 4.5 do 8.5 nedostupný. Objednávky vytvorené v tomto čase budú expedované 9.5.2015

Filter

Veľkosť
Farba

Nové produkty

Zľavnené produkty

Informácie

Doplnky 

Je tu 40 produktov.
na stranu
Zobrazujem 1 - 30 z 40 položiek
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v zelenej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v modrej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v sivej farbe vybíjaná čiernymi cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v bledomodrej metalickej farbe vybíjaná striebornými cvokmi doplnená striebornou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v žltej farbe vybíjaná čiernymi cvokmi doplnená čiernou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v čiernej farbe vybíjaná čiernymi cvokmi doplnená čiernou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 34,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v mintovej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  34,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka vo fialovej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v ružovo-fialovej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v malinovej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v bielej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v púdrovo ružovej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v metalickej ružovej vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 22,99 €
  Nové

  Štýlový ruksak v čiernej farbe zdobený zlatými aplikáciami. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v zlatej farbe. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza priehradka na zapínanie, vďaka ktorej ruksak pôsobí zaujímavo. Vnútorná časť ruksaku má...

  22,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Štýlový ruksak v červenej farbe zdobený zlatými aplikáciami. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v zlatej farbe. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza vrecko na zips. Vnútorná časť ruksaku má dve menšie vrecká a jedno väčšie na zips. Do...

  19,99 €
 • 19,99 €
  Nové

  Štýlový ruksak v čiernej farbe zdobený zlatými aplikáciami. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v zlatej farbe. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza vrecko na zips. Vnútorná časť ruksaku má dve menšie vrecká a jedno väčšie na zips. Do...

  19,99 €
 • 29,99 €

  Štýlový ruksak v rosegold metalickej farbe. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v zlatej farbe. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza vrecko na zips. Vnútorná časť ruksaku má dve menšie vrecká a jedno väčšie na zips. Do ruksaku sa nezmestí...

  29,99 €
 • 19,99 €

  Štýlový ruksak v čiernej farbe zdobený zlatými aplikáciami. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v zlatej farbe. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza vrecko na zips. Do ruksaku sa nezmestí formát A4. Materiál: 100% polyester.

  19,99 €
 • 19,99 €

  Štýlový ruksak vo farebnom prevedení rosegold  s čiernymi aplikáciami. Ruksak sa nosí na dvoch ramienkach, ktorých dĺžka sa dá regulovať. Zapína sa pomocou zipsu v odtieni ruksaku. Má jednu malú rukovať, vďaka ktorej ho môžete nosiť aj v ruke. Na prednej strane ruksaku sa nachádza menšie vrecko na zips a po stranách má ruksak dve menšie vrecká. Vnútorná...

  19,99 €
 • 39,99 €

  Kvalitná kožená kabelka so zlatými aplikáciami. Kabelka sa odopína vysunutím pracky na prednej strane a odopatím cvoku. Z vnútornej strany ma kabelka dve prehriadky a dve vrecká. Kabelku je možné nosiť aj ako crossbody alebo ako kabelku do ruky. Má odopinateľné ramienko. Materiál: koža.

  39,99 €
 • 17,99 €

  Trendy šál v cyklámenovej farbe, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na koncoch šálu sú strapce. 

  17,99 €
 • 17,99 €

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na šále sú geometrické motívy v ružovej, sivej a striebornej farbe. Konce šálu sú mierne rozstrapkané. Šál je strihaný do šikma.

  17,99 €
 • 14,99 €

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na šále sú geometrické motívy v žltej, sivej a bielej farbe. Konce šálu sú mierne rozstrapkané. 

  14,99 €
 • 9,99 €

  Dámska pletená čiapka v zelenej farbe zdobená farebnými nášivkami. Čiapka je elastická a dá sa natiahnuť na maximálny obvod 60 cm. Materiál: 100% akryl.

  9,99 €
Zobrazujem 1 - 30 z 40 položiek