Doplnky 

Je tu 103 produktov.

Filter

Veľkosť
Farba
na stranu
Zobrazujem 1 - 30 z 103 položiek
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Šál je v zelenej farbe a je ozdobený zlatými perličkami. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na šále sú geometrické motívy v béžovej, sivej, modrej a bielej farbe. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na šále sú geometrické motívy v horčicovej, sivej, modrej a bielej farbe. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Šál je v žiarivej oranžovej farbe. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Šál je v žiarivej cyklámenovej farbe. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 18,99 €
  Nové

  Trendy šál, ktorý je ušitý z mäkkej tkaniny, ktorá vám krásne zahalí krk alebo ramená. Šál je mäkký na dotyk a v chladnom počasí príjemne zahreje. Na šále sú geometrické motívy v žiarivých farbách. Na koncoch šálu sú strapce.  Materiál: 90% akryl, 10% vlna.

  18,99 €
 • 8,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má zapínanie na pracku v strieborno-kovovej farbe a je oživený striebornými aplikáciami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  8,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má zapínanie na pracku v strieborno-kovovej farbe a je oživený perlami a striebornými aplikáciami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra

  7,99 €
 • 9,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok má dve pracky v strieborno-kovovej farbe a je oživený vyšívanými kvetmi. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  9,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je ozdobený prackou v strieborno-kovovej farbe a taktiež perličkami a kamienkami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra.

  7,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v hnedej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je ozdobený prackou v strieborno-kovovej farbe a taktiež perličkami a kamienkami. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: syntetika+kôra

  7,99 €
 • 25,99 €
  Nové

  Štýlová a mäkučká zimná čiapka s dvoma brmbolcami v hnedej farbe. Čiapka je aj túto sezónu veľkým hitom a navyše Vás skvele zahreje. Čiapka má dva brmbolce, ktoré sú vyrobené z pravej kožušiny. Oživte svoje zimné outfity týmto trendy a hravým kúskom. Materiál: 90% akryl, 10% kožušina.

  25,99 €
 • 25,99 €
  Nové

  Štýlová a mäkučká zimná čiapka s dvoma brmbolcami v ružovej farbe. Čiapka je aj túto sezónu veľkým hitom a navyše Vás skvele zahreje. Čiapka má dva brmbolce, ktoré sú vyrobené z pravej kožušiny. Oživte svoje zimné outfity týmto trendy a hravým kúskom. Materiál: 90% akryl, 10% kožušina.

  25,99 €
 • 54,99 €
  Nové

  Štýlová kožená kabelka v červenej farbe, ktorá je veľmi univerzálna. Dá sa nosiť na viacero spôsobov a to vďaka dvom rozličným ramienkam. Kabelka má zlaté aplikácie a vo vrchnej časti sa sťahuje. Vo vnútri má kabelka menšie vrecko na drobnosti.  Materiál: koža

  54,99 €
 • 49,99 €
  Nové

  Štýlová kožená kabelka v zelenej farbe, ktorá je veľmi univerzálna. Dá sa nosiť na viacero spôsobov a to vďaka dvom rozličným ramienkam. Kabelka má zlaté aplikácie a vo vrchnej časti sa sťahuje. Vo vnútri má kabelka menšie vrecko na drobnosti.  Materiál: koža

  49,99 €
 • 56,99 €
  Nové

  Štýlová kabelka z brúsenej kože v ružovej farbe doplnená čiernymi aplikáciami. Kabelka má vo vnútri menšie vrecká na drobnosti. Môžete ju nosiť crossbody alebo na ramene. Trendy kúsok, ktorý skvele doplní Váš šatník. Materiál: koža

  56,99 €
 • 29,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v hnedej farbe vybíjaná zlatými cvokmi doplnená zlatou retiazkou. Vnútri je rozdelená na 2 časti. Materiál: koža.

  29,99 €
 • 11,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v bordovej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: 100% syntetika.

  11,99 €
 • 11,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v béžovej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: 100% syntetika.

  11,99 €
 • 10,99 €
  Nové

  Štýlový opasok v čiernej farbe skvele doplní Váš outfit. Opasok je na uväzovanie. Je to trendy doplnok ktorý sa skvele hodí do voľnejších šiat alebo košiel a pekne zvýrazní Váš pás.  Materiál: eko-koža.

  10,99 €
 • 9,99 €
  Nové

  Štýlový módny doplnok v podobe nadkolienok je tu. Krásny kúsok v čiernej farbe oživí Váš outfit. Nadkolienky sú doplnené mašličkou so srdiečkami. Skvele sa hodia do workerov alebo vyšších čižiem. Pohodlne sa v nich budete cítiť aj v pohodlí Vášho domova. Skvele zahrejú a sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu. Doplňte svoj šatník o tento trendy doplnok,...

  9,99 €
 • 9,99 €
  Nové

  Štýlový módny doplnok v podobe nadkolienok je tu. Krásny kúsok v červenej farbe oživí Váš outfit. Nadkolienky sú doplnené mašličkami a na jednej strane aj brmbolcami. Skvele sa hodia do workerov alebo vyšších čižiem. Pohodlne sa v nich budete cítiť aj v pohodlí Vášho domova. Skvele zahrejú a sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu. Doplňte svoj šatník o...

  9,99 €
 • 8,99 €
  Nové

  Štýlový módny doplnok v podobe nadkolienok je tu. Krásny kúsok v sivej farbe oživí Váš outfit. Skvele sa hodia do workerov alebo vyšších čižiem. Pohodlne sa v nich budete cítiť aj v pohodlí Vášho domova. Skvele zahrejú a sú vyrobené z veľmi príjemného materiálu. Doplňte svoj šatník o tento trendy doplnok, ktorý v chladnom počasí určite oceníte. Materiál:...

  8,99 €
 • 7,99 €
  Nové

  Exkluzívne, príjemné pančušky s obsahom Lycra 3D, dvakrát prepletané polyamidovým vláknom. Bez zosilnenia v sede, s vloženým bavlneným klinom a zošité plochým švom. Pančušky sa skvele hodia ku kratším šatám či sukniam, pretože sú do polky stehien tmavšie a teda pôsobia ako nadkolienky. Štýlový kúsok, ktorý by sa mal nachádzať v šatníku každej ženy....

  7,99 €
 • 64,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v staroružovej farbe doplnená zlatými aplikáciami. Táto kabelka je veľmi univerzálnym kúskom a dá sa nosiť na viacero spôsobov. Má dve kovové uši, potiahnuté kožou, takže ju viete nosiť v ruke. Súčasťou je aj kožený nastaviteľný remienok, vďaka ktorému viete nosiť kabelku na ramene alebo crossbody. Vo vnútri sa nachádza menšia...

  64,99 €
 • 47,99 €
  Nové

  Kožená kabelka v žltej farbe, ktorú viete jednoducho kombinovať úplne so všetkým. Kabelku môžete nosiť crossbody,na ramene alebo v rukách. Vo vnútri má kabelka menšie priehradky na drobnosti. Ideálny a trendy jesenný kúsok do Vášho šatníka.  Materiál: koža.

  47,99 €
 • 56,99 €
  Nové

  Štýlová kabelka z brúsenej kože vo fialovej farbe doplnená čiernymi aplikáciami. Kabelka má vo vnútri menšie vrecká na drobnosti. Môžete ju nosiť crossbody alebo na ramene. Trendy kúsok, ktorý skvele doplní Váš šatník. Materiál: koža

  56,99 €
 • 59,99 €
  Nové

  Kvalitná kožená kabelka v hnedej farbe so zlatými doplnkami. Kabelka má kožený remienok, ktorého dĺžka sa dá nastaviť. Môže sa nosiť na ramene, crossbody, ale aj v ruke. Kabelka má zapínanie na cvok a zips. Vo vnútri má kabelka viacero priehradiek na zips a vrecká. Vrecko sa nachádza aj z vonkajšej strany kabelky v zadnej časti.  Materiál: koža.

  59,99 €
 • 59,99 €
  Nové

  Krásna kožená kabelka v hnedej farbe doplnená zlatými aplikáciami. Kabelka má kožený remienok, ktorého dĺžku je možné nastaviť. Kabelka sa zapína na zips a vo vnútri má priehradku na drobnosti. Materiál: koža.

  59,99 €
 • 54,99 €
  Nové

  Štýlová kožená kabelka v žltej farbe, ktorá je veľmi univerzálna. Dá sa nosiť na viacero spôsobov a to vďaka dvom rozličným ramienkam. Kabelka má zlaté aplikácie a vo vrchnej časti sa sťahuje. Vo vnútri má kabelka menšie vrecko na drobnosti.  Materiál: koža

  54,99 €
Zobrazujem 1 - 30 z 103 položiek